Iran Apple Arcade
۰
۰
۰
۰
۰
۰
هزار تومان


Iran Apple Arcadeویژگیهای پتلفرم اپل آرکید

بیش از ۱۰۰ بازی اختصاصی اپل

امکان بازی به صورت آفلاین (بدون نیاز به اینترنت)

دسترسی به تمامی امکانات بازی بدون نیاز به پرداخت

قابلیت دسترسی سریع به پیشرفت بازی بین دیوایس ها

افزایش ماهانه تعداد بازی های موجود پتلفرم

قابلیت استفاده در سیستم عامل های TvOS ~ iPadOS ~ Mac OS ~ iOS

امکان تعیین مدت زمان اجازه داده شده برای انجام بازی توسط والدین

امکان استفاده بی دردسر بدون نیاز به VPN

Iran Apple Musicویژگیهای پتلفرم اپل موزیک

بیش از ۵۰ میلیون آهنگ

امکان گوش دادن آنلاین و آفلاین

امکان پخش موزیک ویدیو

گوش دادن به پادکست ها

اجرای درخواست ها توسط Siri

پخش توسط AirPlay

استفاده بر روی تمامی دستگاه های خود

دسترسی به تمامی موزیک های اورجینال

Apple Arcade Logo

اپل آرکید چیست؟

اپل آرکید، سرویس بازی با پرداخت حق اشتراک که برای تجربه‌ی مجموعه ای از بازی های گلچین شده و باکیفیت اپ استور به صورت نامحدود می باشد. سرویس اپل آرکید از تمامی دستگاه های مجهز به iOS ، Mac OS و TvOS پشتیبانی می کند...

Iran Apple Arcade Logo

درباره ایران اپل آرکید

تیم ایران اپل با بیش از ۲ سال تجربه اولین و تخصصی ترین گروه فعال سازی اشتراک اپل موزیک در ایران با روش شیرینگ اشتراک از طريق iCloud می باشد. بزرگترین دستاورد و افتخار این تیم طی ۲ سال گذشته رضایت مشترکین و تمدید ۹۰‌ درصدی اشتراک های قبلی. روش استفاده شده توسط این تیم دلیل ارزان بودن سرویس های ارائه شده می باشد بدون مشکل قانونی و در حال حاضر به صرفه ترین و بهترین روش برای دسترسی به سرویس های اوریجینال اپل در ایران می باشد. این‌بار تیم ایران اپل قصد دارد سرويس جدید و پر طرفدار اپل آرکید ( اولین سرویس بازی اپل با دسترسی به بیش از ۱۰۰ بازی جذاب و اختصاصی) را برای مشترکین خود با پایین ترین و به صرفه ترین قیمت و با پشتیبانی تخصصی خود فراهم کند.

Apple Arcade vs Google Stadia

آیا امکان بازی آفلاین در سرویس اپل آرکید وجود دارد؟

اپل آرکید بر خلاف بسیاری از سرویس های اشتراکی بازی حال حاضر دنیا، بر پایه فضای ابری بنا نشده است. این امر به این معنیست که گیمرها می توانند به سادگی به دانلود و تجربه بازی های به صورت آفلاین بپردازند. این در شرایطی است که سرویس Stadia گوگل که مدتی پیش معرفی شد، به طور کامل ابری بوده و بنابه اعلام صریح گوگل قادر به اجرای آفلاین بازی ها نخواهد بود.

Method

روش ایران اپل آرکید چیست؟

در این روش به جای شارژ اشتراک شما از طریق گیفت کارت‌‌، اشتراک شما از طریق Family Sharing فعال می‌شود که شما می‌توانید از تمام امکانات اشتراک پریمیوم اپل موزیک بدون هیچگونه تفاوتی از روش اصلی با قیمتی کمتر از نصف قیمت اصلی آن لذت ببرید.

iCloud Family Sharing

Family Sharing چیست؟

در این روش به جای شارژ اشتراک شما از طریق گیفت کارت‌‌، اشتراک شما از طریق Family Sharing فعال می‌شود که شما می‌توانید از تمام امکانات اشتراک پریمیوم اپل موزیک بدون هیچگونه تفاوتی از روش اصلی با قیمتی ارزانتر از قیمت اشتراک تکنفره آن لذت ببرید.

Apple Family

در این روش اطلاعات اعضای گروه بین یکدیگر به اشتراک گذاشته نمی‌شود؟

خیر! فقط با خواست خود کاربر امکان به اشتراک گذاری اطلاعات بین دیگر اعضا امکانپذیر است که در غیر این صورت حتی لیست بازی های کاربر با بقیه اعضای family اشتراک گذاشته نمی‌شود.

آیا این روش قانونی بوده و باعث ایجاد مشکل برای اپل آیدی خریدار نمی‌شود؟

این روش کاملاً قانونی بوده که هزینه شارژ family اعضا از طریق گیفت کارت و کارت اعتباری به صورت از قبل خریداری شده اعمال میشود. مشترکین به مدت اعتباری که اشتراک خود را نزد ما تمدید کرده اند، قادر به استفاده از سرویس های اشتراکی ارائه شده توسط ما هستند.

Selection